Turnaj ve vybíjené

Dne 21. 3. 2017 se vybraní žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili základního kola ve vybíjené v Městské hale v Jablonci nad Nisou. Úvodní zápas jsme hráli se ZŠ Arbesova a remizovali jsme 13:13.

Turisté na masopustu

V sobotu 4.3. se malí turisté vypravili na výlet do Hutě. V maskách prošli vsí s místním masopustním průvodem. Po ukončení průvodu a občerstvení se za větrného, ale slunečného počasí vydali přes kopec na Pěnčín.

Beseda v knihovně

V pátek 3. 3. se žáci 2.B vypravili do místní knihovny. Paní Chloubová připravila pro děti poutavé čtení o zvířátkách a nakonec nechala děti ke knížce namalovat obrázek, který bude v knihovně vystaven. Tato beseda měla podnítit děti k pravidelnému čtení. Knížka děti zaujala.

Masopust

Na masopustní úterý se celý první stupeň převlékl do masek a celý den se učilo v maskách. Jak si to všichni z 2.B a i ostatní děti užily, ukazuje foto.

Plavání

Žáci 2. a 3. tříd ukončili kurz plavání. Jednalo se o deset devadesátiminutových lekcí, na které jsme jezdili do plaveckého bazénu v Jablonci nad Nisou.

Masopustní rej

V úterý 28. 2. na malé škole se konal Masopust. Děti si oblékly masky, byla promenáda a předvedly se v ostatních třídách. Ve třídě jsme si zatancovali a na závěr jsme dostali sladkou odměnu.

MASOPUSTNÍ REJ VE 4. A

V úterý 28. 2. 2017 se na malé škole uskutečnil masopustní rej masek. Karnevalového dění se zúčastnila i 4.A. Ve třídě jsme mohli potkat piráta, španělskou tanečnici, smrtku, loupežníka, Mexikánce, Macha bez Šebestové.