Bláznivý den - ZŠ První stupeň

Bláznivý den

31. 3. jsme na „malé“škole pořádali předaprílový BLÁZNIVÝ DEN. Hlavním cílem bylo pobavit se a užít si trochu legrace. Zároveň to byla skvělá příležitost projevit smysl pro humor a předvést svou kreativitu. Učení také nepřišlo zkrátka. V některých třídách se na chvíli role obrátily. Funkci učitelky převzali žáci a zlobivé a nepozorné žáčky předvedly paní učitelky (Šlo jim to dobře a moc je to bavilo.). Ve 4. B se představila učitelka zbrusu nová – viz foto. Ostatně prohlédněte si i další fotky některých z vydařených outfitů. Mluví za vše.
Omlouvám se všem, které jsem nevyfotila nebo jejichž fotky jsme nezveřejnili. Všichni byli totiž krásní a vtipní a je mi opravdu líto, že nemáme prostor pro všechny kreace.

Mgr. Marta Mrázková