KORONAVIRUS - ŠKOLA ZAVŘENA

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ - ŠKOLA ZAVŘENA

S účinnosti od 11. 3. 2020 jsou všechny školy z důvodu nákazy koronavirem uzavřeny.

Informace pro žáky a rodiče.

1. V době karantény budou dostávat žáci pokyny k výuce od učitelů elektronickou cestou (emailem nebo přes portál skolaonline) od 16. 3. 2020

2. Obědy (stravování) budou automaticky odhlášeny - po celou dobu karantény

3. Škola vydává tiskopis pro rodiče, kteří potřebují pro zaměstnavatele potvrzení - OŠETŘOVNÉ - fomulář lze stáhnout z přílohy (předvyplnit)

OŠETŘOVNÉ - bude vám zaslána elektronická verze (uveďte jméno dítěte a datum narození)), žádejte na emailové adrese - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Potvrzení na "ošetřovné" pro MŠ

Potvrzení na "ošetřovné" je k dispozici ve třídách MŠ a v pondělí od 9 do 12 hod v ředitelně MŠ.

Formulář je také k dispozici na internetových stránkách www.zsrych.cz

UZAVŘENÍ MŠ

Od pondělí 16. 3. 2020 bude uzavřena mateřská školka - město Rychnov reaguje na rozhodnutí krizového štábu z Jablonce n.N., který zasedal ve středu v dopoledních hodinách.

OŠETŘOVNÉ - platí pro všechny rodiče naší organizace ZŠ i MŠ. Stravné bude automaticky odhlášeno z MŠ - do odvolání. Škola vydává tiskopis pro rodiče, kteří potřebují pro zaměstnavatele potvrzení - OŠETŘOVNÉ - fomulář na stránkách ZŠ lze stáhnout z přílohy (předvyplnit) - čas předávání bude upřesněn

Koronavirus - karanténa

Vzhledem k rostoucímu počtu nakažných koronavirem žádáme rodiče, kteří sami nebo se svými dětmi pobývali v některých z postižených oblastí, aby o této skutečnosti informovali třídní učitele a vedení školy a po návratu ponechali své děti ve 14 denní karanténě. Děkujeme za pochopení.

Vedení ZŠ a MŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou