Planeta Země - Kolumbie

Před velikonočními prázdninami se děti z 5. - 9. třídy vypravily do velmi temperamentní země ležící mezi dvěma oceány, bohužel pouze na plátně.

Zúčastnily se 16. pokračování projektu Planeta Země s názvem Kolumbie – ráj slasti a neřesti.

Děti mohly projíždět mezi vrcholky And, potápět  se , sklízet kávová zrna a dozvědět se spoustu dalších informací z této jihoamerické země.

Projekce jako každý rok byla plna nových věcí a děti se určitě nenudily.

2. května se ve škole již potřetí uskuteční velké sportovní klání - Rychnovský atletický školní trojboj.

Soutěžit se bude v běhu na 50 metrů, hodu medicinbalem a skoku do dálky.

Naši nejúspěšnější sportovci postoupí do okresní kola Atletického trojboje všestrannosti.

Ředitelské volno

vyhlašuje dny ředitelského volna - pondělí 29.4. a úterý 30.4.2019

Všichni strávníci budou na tyto dny automaticky odhlášeni.

Změny ve vedení školy

Ke dni 31. 3. 2019 rezignoval na svou funkci dosavadní ředitel Ing. Petr Sacher.

Vedením školy byl pověřen zástupce ředitele Mgr. Marek Zikl (statutární zástupce).

Zřizovatel vyhlásil konkurz na uvolněné místo ředitele, který proběhne během května.

V nedávných dnech došlo i ke změně ve vedení mateřské školy.

Po rezignaci paní Dany Kozákové byla v konkurzním řízením vybrána a vedením mateřské školy od 1. 3. 2019 pověřena Kateřina Ferfecká.

Ukliďme si Česko

Ve dnech 5. až 12. dubna se všechny třídy naší školy se svými učiteli již potřetí zapojily do celostátní akce Ukliďme si Česko. Uklízely v okolí školy, v mnoha částech města a také se vydaly do míst v blízkosti Rychnova.  Zbavily tím naše město přibližně 160 kg odpadků.

Moc děkujeme.

Vedení ZŠ a MŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou

RADA MĚSTA RYCHNOV U JABLONCE NAD NISOU

Husova 490, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou

Vyhlášení konkurzu na vedoucí pracovní místo

ředitele/ředitelky základní školy a mateřské školy

Všechny další potřebné informace naleznete v příloze.

Předškolička

Vážení rodiče v březnu uspořádají paní učitelky z prvního stupně PŘEDŠKOLIČKU pro budoucí prvňáčky, aby je hravou formou seznámily s tím, co je ve škole čeká.  Uskuteční se celkem tři hodiny, vždy v pondělí od 15.00 do 16.00. Paní učitelky si děti vyzvednou ve školce a vy si je pak v 16.00 vyzvednete ve škole. Je nutné se předem přihlásit v MŠ, děti se mohou zúčastnit všech tří hodin nebo třeba jen jedné.

PŘEDŠKOLIČKA proběhne v těchto dnech:

11. 3. 2019

18. 3. 2019

25. 3. 2019

Berušky prosinec 2018

V prosinci si užíváme měsíc s vánoční tématikou. Mikuláš s čertem a andělem. Vánoční ozdoby......

Berušky listopad 2018

Listopad, aktivity s podzimní témeatikou.

Berušky říjen 2018

V říjnu tvoříme, malujeme, hrajeme si. Podívejte se na naše aktivity.