O KOBLÍŽKOVI

Opět mezi nás zavítá divadélko Koloběžka, a to v pondělí 25.2. Tentokrát to bude pohádka "O KOBLÍŽKOVI"

KARNEVAL V MŠ

Promenáda v maskách, soutěže, diskotéka, prostě den plný zábavy - to je KARNEVAL ve školce.

Tato akce se koná v termínech:

BROUČCI + VČELIČKY - středa 20.2.

BERUŠKY + KOŤÁTKA - středa 27.2.

MOTÝLCI - čtvrtek 28.2.

Dne 13.2. (středa) se v dopoledních hodinách třídy Broučků a Včeliček půjdou podívat do školy na své kamarády v prvních třídách. Už se na ně těšíme!

ZIMNÍ OLYMPIÁDA V MŠ

Olympijské hry se uskuteční ve čtvrtek 7.2. v dopoledních hodinách. Děti budou soutěžit v nejrůznějších sportovních disciplínách. Těšíme se na hojnou účast našich malých sportovců.

BESEDA S RODIČI

Dne 11.2.2019 bude probíhat beseda s rodiči na téma "školní zralost dětí". Z pedagogicko-psychologické poradny JBC mezi nás zavítá Mgr. Veronika Mulačová, která bude odpovídat na veškeré vaše dotazy, týkající se školní zralosti. Beseda se koná ve třídě "Broučků" od 15:30.

SPORTOVNÍ ŠKOLIČKA pro předškoláky

Tento projekt zajišťují profesionální sportovní trenéři. Týká se všeobecného rozvoje předškolních dětí. Cílem školičky je vzbudit v dětech kladný vztah k pohybu. Sportovní školička bude probíhat v Rychnově ve sportovní hale 21. 2. -11. 4. 2019 (každý čtvrtek v dopoledních hodinách). Cena kurzu je 420,- Kč za 7 lekcí. Tento kurz proplácí VZP! Zájemci se hlásí třídním učitelkám a to do 24. 1. 2019.