Kontakty

Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace

Školní 488, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou

IČO: 709 815 31

 

Vedoucí školní jídelny pro základní i mateřskou školu

Andrea Štejfová (kancelář - Školní 488, Rychnov u Jablonce n.N.)

mobil: +420 733 745 990

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

č.ú. pro stravování:   35 – 963824379/0800

Přihlašování a odhlašování stravy v elektronickém portálu - www.strava.cz

Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace

Hřbitovní 671, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou

IČO: 709 815 31

 

Ferfecká Kateřina Zástupce ředitele pro MŠ, Žabičky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 739 035 707
Franzová Veronika Žabičky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 731 178 314
Štěpánková Marcela  Motýlci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 739 435 467
Vavřinová Jitka Motýlci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 739 435 467
Kozáková Dana  Broučci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 739 435 462
Berkovcová Zuzana Broučci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 739 435 462
Mgr. Michaela Kolomazníková Včeličky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 739 435 413
Pupíková Magdalena Včeličky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 739 435 413
Lopraisová Monika Koťátka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 733 745 989
Sekyrová Nikola Berušky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 733 745 989
Telecká Dana Koťátka, Berušky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 733 745 989
Fárová Monika Asistentka pedagoga    
Menclová Andrea Asistentka pedagoga    

 

Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace

Ještědské 429, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou, (budova I. stupně)

 

Vedoucí školní družiny pro základní školu

Zdena Fantyšová 

mobil: +420 739 454 836

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace

Školní 488, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou

 

Výchovná poradkyně (speciální pedagog):

Mgr. Lucie Javůrková (výchovné a kariérní poradenství)

mobil: +420 603 576 749

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Metodik primární prevence:

Mgr. Hana Matouš Hájková

email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace

Školní 488, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou

IČO: 709 815 31

Ředitelna: +420 604 203 451

Zástupkyně ředitele: +420 603 341 370
Sborovna I. stupně: +420 731 129 715
Sborovna II. stupně: +420 731 129 808

Hospodářka školy: +420 739 454 835

Datová schránka:  i6fmb5n

 

Základní škola I. stupeň

Ještědská 429, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou

Základní škola II. stupeň

Školní 488, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou 

 

Pedagogický sbor pro školní rok 2023 - 2024

Mgr. Zikl Marek Ředitel ZŠ a MŠ, F Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Mrázková Marta Zástupce ředitele, AJ, Pč Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dostálová Magdalena Hospodářka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Javůrková Lucie Speciální pedagog, výchovný poradce, Ezv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Matouš Hájková Hana Metodik prevence, Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Píchová Lucie TU 1.A, Inf Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Brožková Veronika TU 1.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zemínová Hana TU 2.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Mužáková Zuzana TU 2.B, Inf Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kočová Helena TU 3.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Monika Krejčová TU 3.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Velclová Hana TU 4.A, Nj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Šreková Iva TU 4.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Podrazký Radim TU 5.A, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Přibylová Eva TU 5.B, Ov Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Caklová Jiřina TU 6.A, Př, Hv, Ezv, Vv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Houfková Radka TU 6.B, Ch, Tv, Př Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Dvořáková Martina TU 7.tř  Čjl, D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Janda Petr TU 8.A, Z, Tv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Žižková Eva TU 8.B, Aj, Nj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Janata Jakub TU 9.A, Čjl, D, Tč, Inf Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Dagmar Bambušková TU 9.B, Čjl, Ov, Aj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Vinklerová Jana Vv, Čj, M, Pč Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Nataša Foltýnová M Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jareš Pavel M Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Vendula Mazánková M, F, Vv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Palkovičová Hana Aj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zoubková Klára  Aj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Mrázek Jiří  Inf, Tč, správce ICT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Fantyšová Zdeňka Vychovatelka ŠD, Hv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Štekerová Renata Vychovatelka ŠD Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Peterková Petra Asistentka pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Halaxová Eva Asistentka pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lancová Eva Asistentka pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Šolcová Martina Asistentka pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pecherová Lucie Asistentka pedagoga, vychovatelka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vančurová Hana Asistentka pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hrádková Iveta Asistentka pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Šoukalová Natálie Asistentka pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nosková Monika Asistentka pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Albani Šárka Asistentka pedagoga, vychovatelka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Musilová Nikola Asistentka pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hornová Petra Asistentka pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kubáčková Jitka Asistentka pedagoga Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakty

Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace

  • Ředitelna +420 604 203 451
  • Sborovna I. stupně +420 731 129 715
  • Sborovna II. stupně +420 731 129 808
  • Klubík +420 731 129 550
  • Mateřská škola +420 739 035 707
  • Školní jídelna +420 733 745 990