Zájmové kroužky

V pátek 3. 12. se malí turisté vydali na večerní výlet. Autobusem jsme ještě za světla dojeli do Železného Brodu, kde jsme u Jizery nakrmili divoké kachny. Přilétli i holoubci, ale my jsme byli připraveni a krmení měli dostatek.

Každé úterý si s dětmi hrajeme na jogínky. Na začátku hodiny máme krátkou relaxaci, při které čtu dětem jogátky - pohádky. Děti se učí jednoduchý pozdrav slunce a další veselé cviky zvířátek, kytiček apod. Na závěr hrajeme hry nebo se děti masírují pomocí míčku.

Mgr. Šárka Levová

Od října 2021 se po delší době rozběhly kroužky florbalu pro žáky I. a II. stupně v hale Beseda. Žáci 1. až 5. ročníku se scházejí každé úterý po 14. hodině a žáci 6. až 9. ročníku každý čtvrtek po 14. hodině. Mladší žáci, kteří se s tímto sportem teprve seznamují, zkouší florbalové dovednosti jako vedení míčku, přihrávky, střelbu na branku a samozřejmě nechybí hra na dvě branky. Starší žáci, kteří jsou již s florbalovými dovednostmi seznámeni, mají hlavně herní průpravu, kterou obohacujeme dalšími dovednostními soutěžemi.

Mgr. Petr Janda

Scházíme se každé úterý odpoledne. Děvčata si osvojují základy gymnastického čtyřboje – akrobacii, přeskok, kladinu a hrazdu. Postupně nacvičujeme jednotlivé prvky a sportovní sestavy. Tak jako v minulých letech se připravujeme na školní přebor ve sportovní gymnastice, a pokud situace dovolí, zúčastní se vítězky školního kola i okresního přeboru.

Radka Houfková

Po loňské přestávce jsme se opět mohli pustit do atletění. Scházíme se každou středu od 16 do 17 hodin ve školní tělocvičně. Navázali jsme na spolupráci s Českým atletickým svazem. Dbáme na všestrannost a všeobecný pohybový rozvoj formou her a motivačních cvičení.

• Ředitelna +420 604 203 451
  • Sborovna I. stupně +420 731 129 715