Zájmové aktivity

V úterý 19. 11. malí turisté podnikli výlet na farmu do Pěnčína a do blízké Hutě.

Exkurzi na farmě vedl sám majitel pan Pulíček, který nás seznámil s chodem farmy a provedl nás celým areálem. Prohlédli jsme si prodejnu korálků, výrobnu sýrů a samozřejmě zvířátka. Některá jsme si mohli pohladit a i nakrmit. Na závěr exkurze pro nás pan farmář připravil ochutnávku sýrů a dalších výrobků z kozího a ovčího mléka, které zde zpracovávají. Neodolali jsme a nakoupili si některé z výrobků a dobrůtek domů.

Kroužek angličtiny začal v letošním školním roce pracovat od října, a to ve dvou skupinách. První partu tvoří děti z prvních tříd, druhá skupina je určena pro zájemce z řad druháků.

Máme za sebou úvodní měsíc kroužku nazvaného Šikulové. Ač z různých tříd, už jsme se seznámili a krásně sehráli. Tvoříme zvesela, jak se můžete sami přesvědčit v přiložené fotodokumentaci.

Zuzka Mužáková a Eva Lancová

V příloze naleznete seznam kroužků, které jsou otevřené ve školním roce 201-2020.

Sportklub je sportovní kroužek zaměřený na všestranný rozvoj pohybových dovedností s cílem vytvářet u dětí základní pohybové návyky a vztah k pohybové aktivitě. Hrajeme různorodé sportovní a pohybové hry v tělocvičně, na hřišti i v přírodě. Fotografie jsou ze Hry o poklad.

Mgr. Romana Posseltová