Zájmové aktivity

Sportklub

Sportklub je sportovní kroužek zaměřený na všestranný rozvoj pohybových dovedností s cílem vytvářet u dětí základní pohybové návyky a vztah k pohybové aktivitě. Hrajeme různorodé sportovní a pohybové hry v tělocvičně, na hřišti i v přírodě. Fotografie jsou ze Hry o poklad.

Mgr. Romana Posseltová

V tomto školním roce 2018-2019 se otvírají tyto zájmové kroužky. V příloze  je nabídka kroužků, o které byl zájem.

Díky projektu ATLETIKA PRO RADOST dostal náš atletický kroužek nové pomůcky: pěnové překážky a nástavce, žíněnku pro skok daleký z místa, kužele, míčky komety, raketky, pěnové oštěpy, mety, pásmo, štafetové kolíky a kroužky, cílové pásky, upevňovací spony. Z pomůcek máme my děti i dospěláci velikou radost a budeme je hojně využívat především v zimním období, kdy trénujeme v tělocvičně. Už se moc těšíme.

Iva, Lucka a malí atleti

V předvánoční čas se malí turisté vypravili v pátek 8. 12. za poznáním baziliky minor do Jablonného v Podještědí.

Na listopadový, tentokrát poznávací výlet se malí turisté vydali do Muzea energie ve Velkých Hamrech.