Základní škola

V pátek  21. 6. navštívili žáci malé školy myslivce na Pelíkovicích, kde pro ně byl připravený zajímavý program. Po dobrém občerstvení si žáci prohlédli obrázky, určovali stopy zvěře a stromy v lese. Následovala střelba ze vzduchovky na různé terče, kde na děti opět čekala odměna. Na závěr si mohli žáci pohrát s loveckým psem. Za příznivého počasí se všichni vrátili spokojeni do Rychnova.

Moc děkujeme myslivcům za trpělivost a ochotu.

Mgr. Miluše Bubeníková

Výrobky pro ptáčky.

Školní družina se zapojila do soutěže, kterou vyhlásily SCVK a výsledkem jsou tyto krásné výrobky – krmítko a budka pro ptáčky.

Picknick - English lesson

Picknick

S výukou angličtiny ve 4. A a 5. A jsme se rozloučili piknikem na školní zahradě. Děti připravily občerstvení, paní učitelka zajistila limonádu a společně jsme si naši poslední hodinu báječně užili.

Marta Mrázková

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vám poděkovat za spolupráci ve školním roce 2018/19, za Vaši vstřícnost a ochotu. Vaší pomoci si velmi vážíme.

Ať už se jedná o personální pomoc při výletech, pomoc s dopravou kol či zavazadel , finanční podporu , pečení dobrůtek nebo jakoukoliv jinou součinnost při pořádávání našich akcích.

Jenom díky Vám jsme mohli dobročinné nadaci Dobrý anděl přispět v tomto školním roce částkou 20 850 Kč. Jsme Vám vděčni i za poskytování zpětné vazby. Je pro nás důležité znát Vaše názory.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci i v roce příštím.