Vybíjená žákyň – okresní finále

22 duben 2018

Dne 19. 4. 2018 se výběr žákyň ze 4. a 5. ročníku zúčastnil okresního finále ve vybíjené v Městské hale u přehrady v Jablonci nad Nisou.

Zahajovací zápas jsme sehráli se ZŠ Liberecká a prohráli 3:10. K druhému zápasu jsme nastoupili proti ZŠ Železný Brod a po vyrovnaném boji jsme nakonec podlehli 4:7. Následující zápas jsme bojovali proti pozdějšímu vítězi ZŠ Sportovní Tanvald a podlehli jsme 1:12. K poslednímu utkání jsme nastoupili proti ZŠ Vrkoslavice a po nepovedeném prvním poločase jsme nakonec podlehli 5:10. Naši školu reprezentovaly: Tereza Levinská, Adéla Niesnerová, Andrea Mahdalová, Anna Hendrychová, Karolína Trojáková, Valentýna Kočí, Bára Viselková, Kateřina Dolečková, Michaela Súkeníková a Jitka Popeláková. Všechny holky zaslouží pochvalu za reprezentaci školy.

Pořadí okresního finále: 1. ZŠ Sportovní Tanvald, 2. ZŠ Železný Brod, 3. ZŠ Liberecká, 4. ZŠ Vrkoslavice, 5. ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou.

Mgr. Petr Janda