Školská futsalová liga – Železný Brod

21 říjen 2018

Dne 15. 10. 2018 se výběr žáků ze 7. – 9. ročníku zúčastnil základního kola ve futsalu, které se uskutečnilo v městské hale v Železném Brodu.

Úvodní utkání jsme hráli proti ZŠ Pelechovská Železný Brod a po chybách prohráli 0:3. Následující utkání jsme sehráli se ZŠ Školní a po vyrovnaném boji nakonec podlehli 2:4, oba naše góly zařídil náš nejlepší hráč Rudolf Grlák. K poslednímu utkání jsme nastoupili proti jasnému favoritovi na turnajové vítězství ZŠ Mozartova a s velkým skóre prohráli. Musíme uznat, že soupeři byli lepší, ale naši chlapci zaslouží pochvalu za bojovnost při každém zápasu. Vítěz turnaje postupuje do dalšího kola.

Pořadí: 1. ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou, 2. ZŠ Železný Brod Pelechovská, 3. ZŠ Školní Železný Brod, 4. ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou.

Mgr. Petr Janda