Úspěšný turnaj pro žáky ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou 1. Jablonecká školní liga v miniházené

06 prosinec 2018

Dne 3. 12. 2018 se výběr chlapců 3. – 5. ročníku zúčastnil turnaje 1. Jablonecké školní ligy v miniházené, který se uskutečnil v Městské sportovní hale v Jablonci nad Nisou. Turnaj tvořily 2 kategorie – 1. až 3. ročník a 4. až 5. ročník.

Klání kategorie 1. až 3. ročník bylo pro naše chlapce opět úspěšné. Se žáky ZŠ Pasířská jsme hráli první utkání a po špatném začátku nakonec prohráli 4:6. S další soupeřem ZŠ Smržovka jsme po vyrovnaném boji vyhráli 6:5. Následující utkání jsme sehráli se ZŠ Mozartova a jasně vyhráli 11:3. K poslednímu utkání jsme nastoupili proti výběru TJ ELP Jablonec nad Nisou a bylo znát, že hrají házenou - co se týká osobních soubojů, nešetřili nás, ale po brankové přestřelce jsme nakonec vyhráli 16:11.

Turnaj kategorie 4. až 5. ročníku už tak úspěšný nebyl. Úvodní utkání jsme hráli proti ZŠ Pasířská a bohužel jasně prohráli 1:10. Následující zápas sehraný se ZŠ Smržovka skončil vyrovnaně 11:11. V dalším souboji jsme se postavili proti týmu ZŠ Mozartova a prohráli 7:16. K poslednímu utkání jsme nastoupili proti ZŠ Liberecká a zaslouženě prohráli 4:9. Všichni reprezentanti naší školy zaslouží pochvalu za bojovnost v jednotlivých zápasech. Další turnaj bude probíhat v dubnu 2019.

Pořadí – turnaj 1. až 3. ročník: 1. ZŠ Pasířská, 2. ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou, 3. ZŠ Smržovka, 4. TJ ELP Jablonec nad Nisou, 5. ZŠ Mozartova.

Pořadí – turnaj 4. až 5. ročník: 1. ZŠ Liberecká, 2. ZŠ Pasířská, 3. ZŠ Mozartova, 4. ZŠ Smržovka, 5. ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou.

Mgr. Petr Janda