Vánoční Knihobraní a turnaj ve vybíjené

22 prosinec 2017

Letos jsme ve škole poprvé uspořádali takzvané Knihobraní, akci, jež nesla v podtitulu motto Dejte knize nový život. Dobrovolnou výměnou knížek začal ráno ve vestibulu školy poslední vyučovací den kalendářního roku 2017. Dárců a zároveň obdarovaných se u vánočního stromku sešlo mnoho a my doufám, že dárky s překvapením našly své nové čtenáře.

Pak už se žáci přesunuli do sportovní haly, kde se odehrál turnaj ve vybíjené – v kategorii mladších žáků zvítězil tým 7. třídy, starší kategorii s přehledem opanovali deváťáci. Jednotlivé zápasy ve vybíjené byly doplněny i soutěžemi pro fanoušky – přenášení lentilek pomocí brčka, či úkolem stvrzujícím souhru týmu, při kterém se celé mužstvo muselo vejít na švédskou bednu. Závěr školního dne patřil tradičním besídkám jednotlivých tříd. Nouze nebyla o dárky ani o cukroví.

Přejeme všem našim žákům šťastný a úspěšný rok 2018!

Mgr. Dagmar Bambušková

Ve dnech 14. - 16. května jsme na naší škole uspořádali tradiční sběr papíru. Zapojila se většina žáků i jejich rodičů
Dne 15. 5. 2018 se výběr žáků a žákyň z 2. – 5. ročníku zúčastnil štafetových závodů na atletickém stadionu v Liberci.
Dne 3. 5. 2018 se výběr žáků a žákyň z 1. – 5. ročníku zúčastnil štafetových závodů na atletickém stadionu Střelnice
Dne 2. 5. 2018 se výběr žáků ze 4. a 5. ročníku zúčastnil základního kola v kopané na fotbalovém hřišti na ZŠ Pasířská.
Ve dnech 14. - 16. 5. proběhne u nás ve škole tradiční jarní sběr papíru. Váš sběr od vás převezmeme na malé škole v
V příloze naleznete seznam přijatých dětí do prvních tříd na školní rok 2018/2019.
Bang! Uááá! storyboard, Kája Saudek ...ano, řeč je o komiksu. Tvůrčí dílny na téma komiks proběhly v rychnovské
Naše škola se zapojila do akce Ukliďme Česko, třídy si zvolily úseky v Rychnově, kde proběhl samotný úklid. Žáci 2.A a
V sobotu 7. 4. se turisté vydali na Malou Skálu, kde probíhalo odemykání řeky Jizery. Malí turisté vyrazili z
Dne 19. 4. 2018 se výběr žákyň ze 4. a 5. ročníku zúčastnil okresního finále ve vybíjené v Městské hale u přehrady